Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power pro fehérje, biotech...

Linkoln kérdése:

Power pro fehérje, biotech USA az rendesen jó fehérje? 4kg és 3000ft alatti kgonkénti ár, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Olyan mint a wpc 80? Mint a myprotein?
2013. máj. 6. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szójás sz@rok, ezért olcsó.
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ááh, értem.

De a wheyprotein 80 az nem szójás trágya, hanem jó tejsavós ugye?

2013. máj. 6. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:

WPC 80 jelentése: Whey Protein Concentrate 80%. Magyarul: tejsavó fehérje koncentrátum.

A Bioteches Power Pro (és "iker"terméke a Powertrack által gyártott Power Protein [nemtudom ki ül a biotök marketingosztályán...]) pedig javarészt szója (angolul soy) fehérjét tartalmaznak, mellette van némi tejsavó.

A szója és a tejsavó azért remélem érezhetően két külön dolog.

2013. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, a szója ilyen olcsó. Nem is jó annyira.
2013. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Természetes. Gyorsan felszívódó fehérjére van szükségem. Edzés utánra szánom.

Szójában ráadásul nincsenek is meg az aminosavak amikre igen csak szükségem lenne regerenáláshoz, izomfejlesztéshez.

Az amit nem tudtam az az hogy a bioteches power pro, az szója alapú..

Néztem már másikat, volt kazein alapú, tojás alapú, de tejsavó a nyerő, mert tényleg csak edzés utánra kell.

Kösz!!!

2013. máj. 6. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Maradj a myproteinnél vagy az mhn whey-nél.
2013. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 kilósat kellene venni. Wheyprotein árul egy kilósat 4400-ért, de nem tudom, az hamar elfogy. Szezon végéig kellene.
2013. máj. 6. 20:42
 8/10 A kérdező kommentje:

amire meg az 5 kilós kissé sok :D Bár, eláll jövőre úgy is megint kell. Lehet h 5 kilós lesz.. De csak is whey akkor vagy myprotein, más olcsó jó nincsen gondolom.

De ne válaszolj, nem akarlak feltartani. ment a zöld. Már sokszor válaszoltál nekem, nagyon, nagyon gyorsan! Nagyon hálás vagyok. Ha kell valami help írj privátot és ottvagyok.. :D

2013. máj. 6. 20:43
 9/10 tap bela ***** válasza:

Power Track Power Protein

Biotech Power Pro


Ha elhadjuk a márkaneveket, mint ha ugyan azt olvasnánk utánna.

Protein mix (soy protein isolate, calcium caseinate, whey proteinconcentrate)

És mint az összetételben is olvashatjuk. Szója van ebben is a legnagyobb mennyiségben. A másik kettő alapanyagról infó hogy hány %-ban lehet, mély hallgatás.

2013. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Tessék, ezek csak 3 kilósak.

2013. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!