Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » M. Youtube.com/#/watch?...

M. Youtube.com/#/watch? V=YFfTp_Np94Q&feature=related. Ezzel télleg fogyhatok és izmosdhatok is

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni 20 kilot (zsirfelesleg) és izmosodni ezzel az edzéssel menne?
2013. máj. 6. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a linket ebben a formában telefonról nem tudom megnyitni, de amúgy legyen akármilyen edzés, ekkora súlyfeleslegtõl csak diétával tudsz megszabadúlni, mozoghatsz bármit, amíg helytelen az étrended, addig nem fogsz fogyni.

Valamint, fogyni és izmosodni nem lehetséges egyszerre, mert más más étrendet követel mindkettõ, mert az vagy amit megeszel.

body.builder.hu -n találhatsz megfelelõ szálkásító étrendet.

Amúgy nem a levegõbe beszélek, bátyám 15 éve testépít, van rálátásom a témára, engem csak háromnegyed-egy éve fertõzött meg a sport és az egészséges életmód, egy éve 120 kg voltam, most értem el a 95 öt, még tervben van 15 minusz, mielõtt nekiállnék tömeget növelni.

2013. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez átverés ne hogy el hidd.

Tanuljá' meg normálisan linkelni! Köszönjük!

2013. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Egyszerre fogyni és izmosodni semmivel sem tudsz. Ezt a link megnyitása nélkül is illene tudni. Legalábbis legális keretek között :D
2013. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de kox
2013. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akárhogyan próbálkozom, nem tudom megnyitni a linket...
2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!