Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a Máday féle kung fu?...

Milyen a Máday féle kung fu? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
nekem megtetszett.ha befejeztem a karatés pályafutásom kipróbálnám ha tényleg olyan jó!
2013. máj. 5. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Mármint a wing tsun-t????

Mádayval az a gond, hogy nagyon a pénzedre hajt .

És a kung fu-ja közel sem a legjobb a városban.

2013. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
Az ő iskolája egy kalap szar. Jártam oda majdnem 3 évig, tudom, hogy milyen. Elképesztően sok pénzt képesek elkérni szemináriumokért meg mindenféle szarért. Még ha cserébe adna egy magabiztos tudást, meg tényleg hatékony lenne az oktatás, de csak humbug, ami az órákon folyik (erősítés alig van, full-contactos harc megintcsak nincs stb.). Máday valóban nagyon jó a kung fuban,de emberileg egy nulla. A mesterek 80%-a képzetlen. Nem javaslom, hogy odamenjél.
2013. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rendben nem is megyek oda nagyon sok sz@rt hallotam róla meg küzdöttem egy tanítványával és nagyon csíra volt szegény :DD

szal inkább karate mellé aikidora mentem! :)

2013. jún. 10. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nos a karate is egy nagy fos aikido úgyszint átlagban M.o-n.

Kung fu-ből csak a wing tsun-t kell kerülni.

2013. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fos a karate?nézz le egy edzésünkre.a többi klubb tényleg gyenge de a mién idáig a legkeményebb ahol edzettem.
2013. júl. 7. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont a tied a legkeményebb, mi? :)
2020. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!