Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek rendeljek fehérjét?

Szerintetek rendeljek fehérjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet a következő: szeretnék minél olcsóbban, jó minőségű tejsavó fehérjét venni. Eddig 5-6 ezer/kg volt amit költöttem rájuk, de még ennél is jobban meg kéne húzni az övet. Most 4ezer/kg körülieket nézek.

Találtam is egyet, ami megfelelő, viszont 3 kilogrammos kiszerelésben van. Az ára fantasztikus a tejsavóhoz képest, egyedül az zavar, hogy csak ilyen nagy kiszerelésben van.

Ti megvennétek? Az egy kilósok nekem sokáig kitartanak, 1-2 hónap legalább mire elfogy egy kicsi vödör, de a végén már rosszul vagyok az ízüktől. Na most a HÁROM KILÓSAT ti bevállalnátok, hogy lehet hogy el sem fogy őszig, és mi van, ha rossz az íze, ráunok stb? :D



2013. ápr. 22. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem izlelgetni kell hanem meginni, erre nem tudok mast mondani:D


Egyebkent a myprotein.com-rol 3 fontert lehet rendelni ilyen kis izesito cseppeket pont az ilyen feherjekhez.

2013. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyire nem akarom túlbonyolítani :D + a külföldi postaköltséggel meg ott lennék ahol a part szakad, de köszönöm :)
2013. ápr. 22. 16:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszi, szerintetek megrendeljem,vagy ne? Ma kellene még eldöntenem! :D
2013. ápr. 22. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Miert tart ki két hónapig egy 1 kilós? Ne spórolj vele!
2013. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért mert csak edzés után szoktam inni(hogy sokáig kitartson).


...de a kérdésre visszatérve: ti megvennétek a 3 kilósat? Anyagilag nagyon-nagyon jól járnék vele, csak IJESZTŐEN SOK ez a mennyiség és ez zavar :/

2013. ápr. 22. 17:18
 6/10 anonim válasza:
Vedd, én legutoljára 4 kilósat vettem, már kezdek hozzá szokni az ízéhez! :)
2013. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagy rosszul egy idő után tőle? 4 kiló is hatalmas adag :D (én mondom már az 1 kiló után sehová nem kívánom azt az ízt, mintha már keserű lenne)

milyen fajtát használsz, utolsó? csak kíváncsiságból kérdem.

2013. ápr. 22. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
én benyomtam egy zsák Jumbót de még mindig marha fincsi :D
2013. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor tanuljátok már meg hogy attol mert sporolsz vele nem fogsz jobban felodni, ez nem egy "szer" étrendet kell vele kiegésziteni. Nem csak úgy tolni
2013. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaja, ha az étrend nincs meg, akkor inkább arra költs, egy jóféle csirkemell jobb árban van. Az össztápanyagbevitel számít, és amíg a küszöb alatt vagy, csinálhatsz bármit, nem fogsz fejlődni.

Mellesleg a Myprotein meg a Wheyprotein.hu-s termékek 4000/kg körül vannak tiszta fehérjére nézve, tehát beleszámítva a töemgszázalékot.

2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!