Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edző tanfolyam?!

Személyi edző tanfolyam?!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, tavaly érettségiztem. Mentem tovább tanulni, de 1 hónap után ott hagytam a sulit... Most megtetszett a személyi edző tanfolyam, de előtte el kellene végeznem egy sport edzőit... azt szeretném kérdezni, hogy a sport edző tanfolyamon milyen gyakorlatokat kell csinálni? Miből áll egy vizsga? Aki végzett ilyen tanfolyamot, vagy tudja, hogyan zajlik egy ilyen legyen szíves segíteni. Nagyon megköszönném :)
2013. ápr. 11. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit offtopic lesz amit mondok, de szerintem feleslegesen álmodozol erről. Ez egy nagyon jó szakma és nagyon sokan szeretnék is csinálni. Viszont igazán hiteles és ezáltal keresett csak akkor leszel, ha fel tudsz mutatni valamit amit versenyeken értél el. Ezek nélkül legfeljebb valami picike teremben lehetsz ilyen "pultos/recepciós/mindenes". Nem akarlak nagyon elszomorítani, de ez tény. Ha nem hiszed, csak abba gondolj bele, hogy mint terem tulajdonos kit alkalmaznál szívesebben: egy sima képesített személyi edzőt, vagy egy olyan valakit aki már megjárt több versenyt és esetleg még a nevét is ismerik? Arról nem is beszélnék már, hogy versenyzőkből is Dunát lehet rekeszteni.

Ezekkel jobb, ha tisztában vagy, mielőtt belevágnál bármibe is.

2013. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!