Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futáshoz milyen futócipő...

Kezdő futáshoz milyen futócipőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lúdtalpas vagyok, külön készített talpbetétem van, tehát normál cipőre (nem pronáló, nem szupináló, hanem standard) lenne szükségem, amibe csak beleteszem a betétet.

Hetente legalább 3 x szeretnék futni. Beton + erdő talajon.

Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 10. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
22/F vagyok
2013. ápr. 10. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ehhez a betét dologhoz nem értek, de a Decathlonban mindenképpen érdemes szétnézned, elég jó futócipők vannak ott viszonylag olcsón.
2013. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
walkmaxx
2013. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-esnek: csak leírtam hogy van, mivel az adja az alap tartást/és formát neutrális normál cipő kell. Csak nem tudom, kezdőként milyen. Nike Free Run 3+ tetszik.


3-asnak: voltam múlt héten a decathlonban, futócipőn kívül mindent megvettem, amire szükségem van. De mivel 0 információ volt az egyes cipőkről, és nem volt aki értene hozzá, inkább nem vettem, mert minek vegyek meg egy cipőt akár 5.000 Ft-ért is, ha nem jó :(

2013. ápr. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!