Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak 40-50 év kor feletti...

Vannak 40-50 év kor feletti naturál testépítők?

Figyelt kérdés
Itt Magyarországon élőkre értem a kérdést.Ha ilyen,és akad köztetek,akkor a tapasztalataitokra is kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban. Pl: ha régóta edzenek,mennyire tudták az erejüket,és izomzatukat megtartani? kíváncsi vagyok.Köszönöm!
2013. ápr. 9. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

40 felé közeledek már

20 év gyurmázás van mögöttem

úgy vettem észre megőrizni talán könnyebb a formát, mint a minőséggel együtt növelni, a kajának fontos szerepe van

erőben már meg sem közelítem a régi magam.

2013. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem. Ajánlom neked is a citromfű kúrát,a tesztoszteron növeléshez. Reggel este 2dl vizbe előre beáztatott citromfű. Kb8-12 órát ásztasd hideg vízben aztán idd meg leszűrve cukor és egyéb nélkül. 4 hétig idd,és javulni fog az erőd. írd meg hogy ment. Ja és ne filteres teát vegyél,hanem zsacskósat,amit utánna szűrni kell. Ez kb havi 5-600 ft kiadást igényel,de ha szerencsés vagy hatni fog erőben és fejlődésben is.
2013. ápr. 9. 18:18
 13/18 poiu ***** válasza:
Én kb. egy éve edzek, most múltam 61 és meglepően fejlődöm mind a mai napig. Nem lettem benga :-), de erősödöm rendesen. Egy dolog, amire figyelnem kell (persze a 20 évesnek is kellene), hogy az izületeket ne terheljem túl. Másban nem látok különbséget a 20 évvel ezelőtti pár éves kalandomhoz képest.
2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez nem tartozik ide szorosan, de leírnám az egyik élményemet.

Birkózó edzőtáborba lejött egy 65 éves fazon, súlya kb 80 kg lehetett, magassága 175 körül.Az elején mindenki nézett, hogy miért jött le az öreg, majd amikor mindenkit földhöz vágott csodálkoztunk rendesen. :D Engem is felmosónak használt. A nehézsúlyú csoportban (+85 kg) kötélmászásban mindenkit levert. Húzódzkodott 1 kézzel stb..

2013. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meglepõ dolgok ezek. Ezekszerint ha valaki sportol egész életében,az nem pillanatban ugy le. ..... A 61 esztendos sportoló úrnak dicséret,és minden elismerés. :)
2013. ápr. 10. 06:59
 16/18 poiu ***** válasza:
Kösz, de nem jár dícséret, mert nagyon élvezem, ezért csinálom. Kellemebb ha a felhúzások miatt van izomláz a derekamban, mint amikor az üléstől fájt :-) Viszont az izületekre a fiataloknak is jobban kéne figyelni, náluk nem azonnal, hanem évtizedek után jelentkezik a probléma.
2013. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az tény. Én magam is tapasztaltam már az izületi bajt. Az igazság az,hogy a teljesítmény érdekében hajlamosak nagy sokszor indokolatlanul nagy súlyokat alkalmazni. Jár a dícséret,mert sokat arra hivatkoznak hogy nincs idejük.. szerintem viszont heti 3x1 óra bele kell hogy férjen. izomzatban mennyit fejlődött? Előtte edzett már valamikor,vagy teljesen újonc? :)
2013. ápr. 10. 11:07
 18/18 poiu ***** válasza:
20 évvel ezelőtt 3 évig. Különösebb felkészülés vagy segítség nélkül. Most jobban utánanéztem a dolgoknak.
2013. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!