Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tavaly volt egy szemes szteroi...

Tavaly volt egy szemes szteroid kurám és nem csináltam vissza állítást. Most egy Nolvadex, proviron kombó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

eléggé későn lenne nem???

nem tudom sok ember miért fél az injektálástól, pedig ha tudná h így szinte alig van mellékhatás ezt nyomná mindenki,...na mind1

először is hcg kellene

de előtte tudni kéne mikor , mit meddig szedtél , milyen adagolásban, hiszen hozzávetőlegesen ehhez lővik be a visszaállítókúrát!

de a hcg az alap, és nem az amiket írtál....

2013. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tavaly tavasszal kb 1 éve 300 szem stanazolt szedtem,és hallgattam a "tapasztaltabbra" és nem csináltam utána semmi vissza állítást.Ez után elkezdtem eléggé be zsírosodni a mellbimbóm körül is és elég zavaró...Diétázni is elkezdtem már...
2013. ápr. 5. 11:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Napi 4-6 szemet szedtem.
2013. ápr. 5. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:

a diéta a megemelkedett ösztrögén szint miatt nem sokat ér, lehet az izmaid lejjebb mennek, de vízes püffedt külsőd lesz mint egy nőnek.

valszeg nem is stanzolol volt amit szedtél hanem vmi utángyártott vacak, ki tudja milyen hatóanyaggal..

2013. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet... akkor ez esetben mi lenne a teendő?
2013. ápr. 5. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

menj el egy belgyógyászho, teljes vérkép, és belső szerv vizsgálat, + hormon funkció ellenőrzés

ő majd megmondja szakszerűen mit kell tenni, milyen gyógyszer kell

ne csinálj sztem nagyobb bajt magadnak

2013. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvos a legjobb, amíg nem tudod mi a baj nehéz próbálkozni. Lehet hogy a nolvadex+proviron+HCG segítene, de nem biztos!
2013. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

első válaszoló: de a hcg az alap, és nem az amiket írtál...

hát te nagyon értessz ezekhez, ne írjl már hülyeségeket..

ha szurtad magad akkor igen hcg kell

de mivel szemes azaz stanát szedett így nem injekcios hormonvisszaállitó azaz (hcg) kell!!

hanem proviron 2 levéllel azaz 20 db. szedjél reggel 1-et és este 1-et szombat vasárnap nemkell szedni.

2013. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ki vagy 8as??

lemerem fogadni vmi tini okoskodó...

na ide figyelj okos tojás!

a hcg hormonvisszaállító , a proviron, meg a nolvadex antiösztrogén.Remélem ezt már sikerült kigugliznod h az mi.

Minden kúra után kéne hCG!! az más kérdés h sokan úgy vannak vele h csak szemest nyomtam akkor elég a proviron.FENÉT

egyrészt nem is arra való...

légyszíves ha máskor okoskodni akarsz tájékozódj már , és ne légből kapott dolgokat írkálj, mert sokember még el hiszi, főleg azok akik ide kiírkálnak h egy 100 szemes stana kúra milyen mellékhatásokkal jár.

Jó guglizást...

2013. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!