Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túrabakancs méretét miként...

Túrabakancs méretét miként határoznátok?

Figyelt kérdés

Új túrabakancsot szereztem be: Zamberlan rise.


43,5-es, a lábam 27cm, ez 42esnek felele meg.



Keskenyebb féle, a lábam 10,2 cm kissé a bütyöknél érzem, hogy hozzáér a cipő oldalának, de nyomni nem nyomja, ez rossz lehet egy túrán?



És vékony zoknival, úgy hogy nem húzom meg a fűzőt "keményen", úgy kisssé a sarkam mintha elemelkedne, ez normális, ha elemelkedik kicsit? , meg mintha jobbra balra mozgatom a lábfejem bokából, a boka elmozog kicsit.



Mennyire húzzátok meg a fűzőt?, mert ha erősebbre húzom a sípcsontomnál nyom kicsit, vagy majd hozzászokik a sípcsont?



Vastag túrazoknival jól fog, nem mozog, ezzel érzem azt, hogy teljesen jó. Viszont ezzel jó időben belerothadok..



Egy talpbetét volna a megoldás?



Köszönöm előre is.



2013. ápr. 4. 13:51
 1/2 anonim válasza:
Nekem nincs sajnos még túrabakancsom, 43 a martens bakancs, de sportcipőből van hogy 42vagy 42,5ös a jó. Kipróbálhatsz talpbetétet is, ha zavar hogy mozog a sarkad kipróbálhatod a sarokbélést, de ha túrazoknival jó akkor felesleges, talán próbálj kevésbé vékony zoknit. F/29
2013. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én azt tanácsolnám hogy:először ved fel a zoknit amivel majd akarod hordani,kösd be majdálj bele 1lavór vízbe majd adig járkálj bene míg száraz nem lesz.ebből kifojólag a saját lábunkra "formáljuk" a cipőt és kényelmeseb lesz viselni.és beis törjük ezáltal.

Én mindig így csinálom bár idáig csak edző cipőn használtam.

2013. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!