Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom mostmár...

Villácska kérdése:

Miért nem tudom mostmár megcsinálni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, korosztályomba izmosnak számítok.

Széles fogású húzódzkodásokat csináltam szabályosaan és lassan lement a 15 darab. 1 hónapja viszont fáj a vállam

olyan mintha kiugrana az ízületi tokból, ezt csak a bal oldali csinálja. A bal vállam le van maradva egy csöppet, de 1 éve csinálom ezeket a gyakorlatokat és még sose volt ilyen bajom. Szerintetek mi lehet a baj és hogyan kezdhetném el megint a széles fogású húzódzkodásokat?



2013. ápr. 3. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemelegítés volt?
2013. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagy József tamás veled már nem először van dolgom :D

Mindig pozitívan érintettek a normális válaszaid (csuklya).

Sose melegítek be :S Eddigse csináltam úgy voltam vele akkor mostse lesz gond :S

2013. ápr. 3. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lesz a gond:) a széles húzódzkodás meg pont , hogy egy vállgyilkos gyakorlat(bemelegítés nélkül és rángatózva,de mivel látom ,hogy írtad hogy te lassan csinálod ezért ez nem vonatkozik rád).
2013. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:))

Mindig be kell melegíteni. Csinálj pár vállkörzést, meg ilyen tesi órás ízület átmozgató dolgokat, meg mondjuk pár fekvőtámaszt térden, vagy ha tudsz akkor húzódzkodást valahova felrakott lábbal...

2013. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor bemelegítek, és amíg meg nem erősödnek a vállamban az inak addig széles húzódzkodást úgy fogok csinálni hogy a lábam be lesz támasztva a bordásfalhoz

és meglátjuk mikorra lesz jó. Ha megjavul írok ide egy kommentet hogy minden oké :)

2013. ápr. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!