Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy jól látom,...

Létezik, hogy jól látom, lehetséges, hogy kezd látszódni a felső pár kockám?

Figyelt kérdés

3 hónapja edzek hetente minimum 3 alkalommal, de inkább 4-5 alkalommal. Alkalmanként 20-30 perc kardió, majd 40-60 perc teljes test formálása erősítő gyakorlatokkal vagy súlyzós edzéssel.

És a tükörbe az imént mintha látnám kialakulni a felső 2 kockát a hasamon. Szerintetek lehetséges ez ennyi idő után?

Tartom a szálkásító diétát.


2013. márc. 25. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne létezni, ha jó az étrended, akkor simán. Nem tudom mennyi felesleg van rajtad, de rajtam kb 15-17kg van/volt és most, hogy 3 hét után 5kg lement már nekem is kezd körvonalazódni. Viszont szerintem ne 20-30 perc kardiót nyomass, hanem 1 órát és aerobot. Figyeld a pulzusod és 120-130 között kéne tartani, hogy ne veszíts izmot. Továbbá, ha mindenképp csak egy időben tudod megoldani az aerobot és a súlyzós edzést, akkor a súlyzós legyen előbb és utána az aerob.
2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én is 15 kg-ról indultam, de egy-egy hetet eltekintve, nem feküdtem rá az edzésre. De most, hogy látom, így is van eredménye, pedig tényleg nem adtam még bele 110%-ot, most kicsit növelem az edzések számát.

2013. márc. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!