Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keveset sportolok?

Keveset sportolok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és heti egy alkalommal röpizek és teniszezek egy órát.Esténként még néha tornázok (ha van időm).Ennyi sport kevésnek számít?

2013. márc. 20. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés de van aki ennyit se csinál. Nekem napi 2 óra sport a minimum, de nem ritka a 4 sem viszont vasárnap nem sportolok max súlyzózás.
2013. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetne többet mozogni, heti 3x-4x, ebbe nem csak a sportok.. de egy 20 perces kis otthoni erősítés is beleszámít.
2013. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de a röpi meg a tenisz az edzés vagy csak barátokkal szoktatok? nézd, több, mint a semmi, de a te korod pont megalapoz mindent.. a későbbi alakodat, állóképességed, stb. ha szereted ezt a 2 sportot, akkor szerintem az egyikre állj rá komolyabban, a másikat meg folytasd hobbiszinten. még egyszer mondom, a te korod pont tökéletes minden megalapozásához.
2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan sportolok,nem csak barátokkal.Inkább a tenisz a fontos mert van edzésem és hétvégente apukámmal teniszezek.A röpit is szeretem de azt ugye heti 1 óra oktatás.Viszont itthon amikor csak tudok 30 percet tornázok folyamatosan. (fekvőtámasz,hasprés,hátizom,felülés stb.)
2013. márc. 21. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor menj többet teniszezni és maradjon meg az az 1 röpi. hidd el, pár év múlva nagyon hálás leszel magadnak érte :) és a többi torna meg a hétvégi tenisz is maradjon ;)
2013. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi :))
2013. márc. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!