Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Brutal...

Mi a véleményetek a Brutal Anadrol-ról? Shop. Biotechusashop.hu/tesztoszteronszint_novelok/brutal_anadrol_ __90_kapszula_550

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni ezzel a szerrel kapcsolatban,hogy vizesít-e,mint a meta,ha abba hagyom a szedését,akkor visszább esek-e formában és teljesítményben,és kell-e hozzá valami májvédő vagy ilyesmi?Én proteinnel és aminosavval együtt szedném.Várom a segítő válaszokat!

2013. márc. 19. 23:10
 1/4 eszkobaR ***** válasza:
Ez egy táplálékkiegészítő ugyan úgy mint a protein vagy az aminosav.Ne téveszd össze a koxal!
2013. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deepbassnine ***** válasza:

én ugy hallottam hogy ezek a tesztoszteron szint novelok a legnagyobb lehuzasok a testepitesben

a gyarto akarmit odair hogy megvegyék

én a helyedben keresnék valahol erröl a termékröl véleményeket

2013. márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszto optimalizálók. Teszto növelők talán még a koxban...
2013. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ne keverjük a koxxal.

A Brutal Anadrol egy természetes tesztó fokozó, 30 éves kor alatt semmi értelme nincs, mert a tesztoszteron termelés a maximumon van. 30 éves kor fölött diétában kicsit segít megőrizni az izomtömeget erre jó, semmi másra. Nagy eredményeket nem kell tőle várni, tényleg elég haszontalan cucc.

Ez egy legális táplálékkiegészítő, semmi köze a szteroidokhoz.

2013. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!