Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a fenekem?

Nagyon rossz a fenekem?

Figyelt kérdés

[link]


Már több hónapja végzek guggolásokat,kitöréseket súlyzóval,de semmi formai változás nincs.

Diétázni most kezdtem el kb 1 hete,ugyanúgy edzek súlyzókkal,mellette futok,taposógépezek,spinningelek.

(Karból,hasból,derékból fogyózom,persze nem kell sokat,így gondolom nehezebb is)

Ügyelek a megfelelő fehérjebevitelre,a ch-t levittem.

Mikor lesz látható végre formai változás?Mert nekem furcsa,hogy nincs olyan "popsi csíkom",ami minden lánynak van és engem nagyon zavar..Lesz nekem valaha kerek popsim vagy felejtsem el?


2013. márc. 17. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De jó!! Ne bántsd..
2013. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz. ''Karból,hasból,derékból fogyózom'' ilyet nem csinálhatsz, nincs helyi zsírégetés, vagy mindenhonnan fogysz vagy sehonnan. Hát ha most kezdtél el diétázni ne csodálkozz hogy nem volt nagy eredmény, a diéta a legfontosabb, utána jön csak az edzés.
2013. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tedd progresszívebbé az edzesedet, csinald nagyobb sullyal vagy kevesebb ismetlesszammal. es edz mi.den izomcsoportra, meg ajanlom meg a sissy guggolast.
2013. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Dehogyis, tök jól néz ki!
2013. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ilyen alakom van nekem is. szerintem nem rossz
2013. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Próbáltál már korizni? Az elég sokat szokott SEGGíteni.:D


Nekem tetszik.:)

2013. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki hátulról ! :)
2013. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
fhúúú de megsimogatnám:P
2013. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 poiu ***** válasza:

1: semmi

2: ha bajod van, az nem a feneked, hanem a derekad.


Én nem akarlak semmire rábeszélni - mert szép vagy így, ahogy - de ha nem vagy megelégedve, akkor sajna az nem fenék, hanem zsír%.

2013. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem rossz. sőt, átlagon felüli. a derekaddal sincsen semmi baj. persze, lehet rajta javítani, de nem feltétlenül 1 hónap alatt.


ne hallgass az itteni idióta tizenévesekre. életükben nem láttak még meztelen nőt...

2013. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!