Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten, Westendben van...

Budapesten, Westendben van sportüzlet? Az iskolámmal fogunk menni, és szeretnék venni időmérő órát (futáshoz kellene), azonban itt, Szabadkán semmit nem találok. Ha pedig van, remélem ott megtalálható az ilyen. Tudnátok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül:

[link]

2013. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöööm :)
2013. márc. 14. 13:34
 3/5 kovpet ***** válasza:

A környéket is nézd meg, a Nyugatinál sok minden van a Westenden kívül is. Pl footballfactor.hu, ez 5 perc séta.

Nem látok itt olyat ami szerintem neked kell, csak egy példa volt.

2013. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is néztem, de semmi.. :s csak az a baj, hogy az iskolával megyünk, szoros a menetrend. és fogalmam sincs, hogy mi merre van, de majd elmegyünk oda is. köszi :)
2013. márc. 14. 16:33
 5/5 kovpet ***** válasza:

Ha nem lesz sok időd, akkor viszont tényleg nézz körül előre, mert a Westend nagy, ha nem tudod hogy hova mész, akkor el lehet mászkálni ott jó sokat :)

Persze van információs pult meg térkép.


Nem nagyon látok olyan boltot, ahol tuti lenne olyan óra.

A Mammutban van egy Hervis, az nagy, esetleg ott lehet. Pár megálló a 4-6-ossal.

2013. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!