Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Guggoljak nagy súllyal vagy...

Guggoljak nagy súllyal vagy ne guggoljak nagy súllyal?

Figyelt kérdés
4 hónapja járok konditerembe, eddig egy átmozgató edzéstervet végeztem heti háromszor (5 aerob mellett), most kezdtem szétbontani a napokat. Akkor kis súllyal dolgoztam, most viszont mindenből próbálom kihozni a maximumot, annak ellenére, hogy FOGYNI szeretnék, mert élvezem, ha ki vagyok csinálva, és motivál, ha emelek a súlyon. A felsőtest azért nem érinti ez a kérdés, mert a karom, a hátam olyan nevetségesen gyenge, hogy a kis súly is nagy még neki. Viszont a fenekem, lábam számomra is meglepően sokat bír, így azt tényleg nagy súllyal tudom edzeni. Ma mikor guggoltam, lekapta a fejemet az egyik srác, aki ott edzett, és ismer, tudja, hogy fogyni akarok elsősorban, hogy minek csinálom nagy súllyal, így örökké vastag lábam lesz, zsír sem megy róla le... Szerinte még maga a rúd is sok lenne, guggoljak anélkül vagy kézisúlyzóval. Én mindenhol ennek az ellenkezőjét olvastam, de most akkor mi van? Igaza lehet? Ti hogy látjátok? Egyébként nő vagyok.
2013. márc. 13. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alacsony ismétlésszám sem éget zsírt. Ami zsírt éget a diéta és az aerob. Nyugodtan guggolj nagy súllyal, maximum formásabb leszel.
2013. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy az izomtól vagy a hájtól vastag a lábad. Ha nincs rajta zsír, akkor csinálhatod bátran, mivel eléggé nehéz nőként vastag lábat csinálni.
2013. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem attól fogsz lefogyni,ha könnyű vagy nehéz súllyal mész ,hanem a diétás étrendtől + aerob/kardio edzésektől ! :)
2013. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A srác oktondi. Nyugodtan adj csak a lábadnak, pont a nagy terhelés fogja rólad lepucolni a zsírt, mert több energiát használsz fel, és ha jó az étrended, ezt az energiát zsírból fogja fedezni a tested.
2013. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!