Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hányszor edzek vádlira...

Heti hányszor edzek vádlira ha makacs és alig akar fejlődni?

Figyelt kérdés

Eddig heti 2x nyomtam álló ülő vádlit természetesen súllyal de nem látom a fejlődést :/

olvastam is h ez genetika de azért biztos lehet tenni vmit a szebb vádliért"

amúgy tömegetnövelek

tipp ötlet tanács?


2013. márc. 8. 16:55
 1/7 *Glissade* ***** válasza:

Te vagy makacs, és nem a vádlid:)

Szerintem elég neki heti 3 edzés, de ezt te érzed.

2013. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tornázz minden testrészre mert akkor nem fog nőlni a vádlid. a legjobb ha minden testrészre csak egyszer edzel egy héten.És ne felejts el combizomra is edzeni mert az is szükséges a vádli növekedéséhez.
2013. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vagy az étrendeden kell változtatnod.
2013. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném 3 tippel: nyújtsd többet, csinálj néha szuperszetteket és bukásig vitt sorozatokat, edzd meg a lábszár elülső részén található izmokat is (pont a vádlival ellentétes) így: húzd felfele a talpadat és a lábujjaidat addig amíg nem ég az egész sípcsontod.
2013. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja lemaradt nő vagyok és természetesen mindenre edzek heti 1x kivéve has vádli
2013. márc. 8. 22:10
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!


azt is súllyal csináljam a ,,az ellentétes " edzést is?

2013. márc. 8. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát először súly nélkül, majd aztán kipróbálhatod azt hogy lógsz egy rúdról csak a talpaid segítségével, úgy hogy csak a lábujjaid vannak a rúd másik oldalán, és így keményen húzod felfele a lábfejedet hogy nehogy leess. Egyébként nemtom, lehet hogy meglehet edzeni súllyal is, nézz utána, igazából elég kevesen edzik, de először bőven elég ha csak súly nélkül felfele húzód.
2013. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!