Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje (mutant whey) kreatin...

Fehérje (mutant whey) kreatin (100%monohydrate) meg szénhidrátot (carbox) hogyan szedjem eszédnapokon meg pihenőnapokon?

Figyelt kérdés
75 kilo vagyok 15 éves 183 centi ha ezek számítanak..10 hónapja edzek.........kérem csak olyanok irjanak akik értenek a témához!!!

2013. márc. 3. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Fehérjét napi 2-3 adag.Attól függ,hogy az étrended rendben e van!!!

Reggel egyet,edzés után (CSAK ITT IDD A CARBOXOT !Ha nem edzel olyankor ne ),lefekvés előtt.

Kreatin meg mehet szabadnapon is ugyanúgy,mint edzésnapokon!

De a Carboxot csak edzés után a proteinhez 35-45 gramm !!! :)

2013. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

mutant mehet edzés után, 0,5g/tskg mennyiében legyen a protein akkor.


carbox bol neked elég lesz 50g.tedd a mutant hoz hozzá,carboxot csak edzés után ihatsz.


monohidrátot érdemes kúraként szedni.

az úgy nézzen ki hogy

3napig 25g

2 napig 20

továbbiakban 15g szinten tartáshoz.

pihenő napokon is kell.

lehetőleg szénhidrátos étkezés előtt és 1g mono/1deci vízzel idd.

a nap folyamán 3-4 egyforma részre osztva.

2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyjábol én is ezeket irtam fel magamnak csak én ugy gondoltam h reggel iszok 1-1.5 kanállal fehérjét edzés után meg lefekvés előtt
2013. márc. 3. 17:33
 4/5 dirtboy ***** válasza:

a fehérjénél nincs kikötés hogy mennyit meg mikor,azért írtam csak az edzés utánit mert akkor biztos hogy kell inna ha egyszer már van.

ha iszol más időszakban is azzal nincs gond.

még arra kell figyelni hogy este már ne gyors felszívódású protein juttass be hanem lassút.

2013. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!
2013. márc. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!