Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet polifoam...

Debrecenben hol lehet polifoam-ot kapni jógához?

Figyelt kérdés
Max 2000 ft-ban gondolkodtam, de eddig a legolcsóbb, amit találtam, 3500 volt. Ezt sokallom, mert neten azt olvastam, 1500 körül lesz. Vagy a 3500 a normális?

2013. márc. 1. 19:16
 1/6 *Glissade* ***** válasza:
100%

A polifoam nem alkalmas jógázáshoz! Mert csúszik a talajon is, és te is csuszkálni fogsz rajta!

Nem fogod tudni normálisan megcsinálni az ászanákat sem, csak a matracon fogsz korcsolyázni, csúszkálni egész végig.

Az fogja lekötni a figyelmed 90%-át, hogy ne ess orra.

Nem jó!


Estleg jóga matrac fölé jó a polifoam, törölköző helyett, de akkor sem a strandra való kell, hanem az olyan fajta aminek anyaggal van bevonva a teteje.


Jógázáshoz jóga matrac kell! Tudom, hogy drágább, de gondolom, hogy te sem mennél el papucsban futni!

Erre be kell ruháznod! Egyszer, mert egy ilyen jóga matrac évekig jó lesz neked.


Érdemes személyesen elmenned, és kiválasztanod a neked megfelelőt!


pl.innen:

[link]


Vagy írd be a keresőbe, hogy jóga matrac/szönyeg

2013. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elkelt volna a válaszoló jó tanácsa. Ugyan olcsón vettem egy tornaszőnyeget, de semmire sem jó annyira csúszik. (1.700 Ft kidobott pénz)
2013. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Időközben vettem polifoam-ot, és semmi problémám vele. Egyáltalán nem csúszkál, meg sem mozdul. Nem is értem, mitől mozogna, hiszen a testem egy része mindig lenyomja. Pl. ha a hátamon fekszem és a lábaim vannak megemelve, hogy csúszkálhatna?


Rendes jóga-csoportba járok, mindenki alatt ez van.


A Decathlon-ban vettem egyébként 1000 v 1200 ft-ért, utána az Auchanban is láttam, hasonló árban, ott nagyon nagy a választék.

Azért írok árat is, mert előtte megnéztem pár helyen, és a Hervisben 4-6-8 ezer ft!

2013. márc. 18. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol van Decathlon üzlet?
2013. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben a Balmazújvárosi úton, még a Metro előtt.
2013. márc. 19. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi
2013. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!