Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edző. Van olyan itt?

Személyi edző. Van olyan itt?

Figyelt kérdés

Személyi edző szeretnék lenni, viszont nagyon rég óta nem sportolok... 1-2 napja kezdtem el kicsit edzeni, kondizni és futni is fogok jövőhéttől :D Azt szeretném csak megkérdezni, hogy mikből kell vizsgázni ill. hogy kell e valami nehezebb gyakorlatot teljesíteni h valaki személyi edző lehessen? :)

Előre is köszi a válaszokat

20/L


2013. febr. 27. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Aszittem már neked kell személyi edző :D

Állítólag ez a szakma nagyon telített, és felhígult, ha nincs komoly múltad, nem nagyon lesznek ügyfeleid, és alig fogsz tudni megélni...

2013. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát jah.

a személyi edző lényege,hogy ha meglátja a vendég,akkor az legyen az első gondolata,hogy ilyen akarok lenni én is.

szóval a teste az egyértelmű bizonyítéka a módszere hatékonyságára.

uh majd rutinos fitnesz modell versenyzőként térj vissza ehhez a kérdéshez szerintem.

2013. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!