Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Snooker tornán láttam, hogy...

Snooker tornán láttam, hogy az egyik játékos lökött és nem koccantotta le a színes (tehát nem a piros) golyót és kétszer visszarendeztette a bíróval a golyókat és lökhetett újakat. (? )

Figyelt kérdés
Miért nem kapott az ellenfél simán pontot (a lökő hibapontot) emiatt? Próbáltam a snokker szabályokat elolvasni, de nem találtam benne ilyet?

2013. febr. 25. 15:38
 1/2 NFLfan 9918 válasza:
igen vissza lehet tenni pl player 1 vs player2 játszik player1 elrontja a sznúkert akkor a player2 es visszatehetteti a golyókat.
2013. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az egyes számú játokés lök és nem talál célgolyót ( esetedben pirosat) akkor az automatikusan 4 pont büntetés. Kivéve ha előtte mondjuk ért egy színes golyót, mondjuk a feketét mert abban az esetben 4 pont helyett hetet fog kapni. Továbbá a hibázó játékos nem rendeztetheti vissza az állást hiba után, azt az ellenfele dönti el, hogy visszateteti a golyót, löketi onnan vagy ő lök. Igazából olyan nincs, hogy ha nem talál célgolyót, nem kap utánna hibapontot. Lehet, hogy kapott is csak nem írták ki az eredményjelzőre. Továbbá ameddig hibázik kapja az ellenfele a pontokat, egészen addig amíg már snooker kellene neki.
2013. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!