Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bele "tettem" egy elég szép...

Bele "tettem" egy elég szép 8-ast a bringám első kerekébe és hát ki kéne cserélni mert hát ekkora 8-assal nem lehet menni de nincs most annyi pénzem, hogy ki tudjam cserélni. Nem tudok ajjállani valami olcsóbb megoldást, vagy javítást?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj gyalog.
2010. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így régebben.

Vegyél egy komplett első felnit. Ha egyszerűbb is megfelel, pár ezer forintér már kapsz. Én pl Hervisben vettem, de elvileg bármelyik bringás boltban kapsz.

A csere nem igényel sok szerelést. Két anyát kell lecsavarni a kerék tengelyéről. Ha gyorscsatlakozós, akkor még egyszerűbb.

Aztán a gumit leengeded, leveszed a régi felniről, ráteszed az újra, felfújod és felteszed a biciklire.

2010. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felettemlévőnek:

Az aggyal és a küllőkkel mi lesz?

Próbáld azt, hogy kiszeded a kereket a helyéről és a szélét kitámasztod pl a lépcsőre, hogy ferdén álljon a kerék és állj rá és kezdj el finoman ugrálni, úgy hogy vissza hajlítsd.

2012. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!