Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden lehet olcsón venni? :D

Szegeden lehet olcsón venni? :D

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.egy film miatt,ami nagyon elnyerte a tetszésemet íjászkodni akarok.van már itthon íjjam(saját készítésű,jó kis íj),kezdőként elég jó vagyok úgy érzem lenne benne tehetségem,mert egyből eltalálok egy párnát,ha kiakasztom a létrához(kezdésnek szerintem így jó) :D annyira beleéltem magam,hogy nyilas nyakláncom van..ebben az lenne még a durva,ha a horoszkópom is nyilas lenne,de az már túlzás lenne.:D régen lovagoltam,de ráhagytam. körülbelül 2-3 hónapja a íjásztattal foglalokozom.HOBBI szinten :D ,,profi lövő" akarok lenni,de versenyre azért nem akarok menni. jó sport lenne hobbi szinten?:)) és szegeden olcsón lehet venni normális íjjat,nem ilyen házi készítésűt,vagy amíg nem gondolom úgy,hogy tényleg ezt a sportot akarom,addig elégedjek meg a sajáttal?:D

2013. febr. 15. 14:59
 1/2 anonim válasza:
Ha tetszik akkor gyakorolgasd:D Esetleg nézz utána interneten hát ha találsz olcsóbb kategóriájú vagy használt íjat:) A József Attila sgt-on azt hiszem van egy íjászbolt, nézz be, érdeklődj:) Sok szerencsét hozzá:)
2013. márc. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönööm :D:D
2013. márc. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!