Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól edzek minden nap?

Jól edzek minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy jól edzek-e ha minden nap ezeket megcsinálom és mit fogok elérni vele egy idő mulva?14/f 163 cm 63 KG

30 felülés egyre több naponta.15 fekvő egyre több naponta ebből is.Mind a két kezemben 3 kg-s sulyzót emelgetek nagyon sokrszor és malomkörzést is csinálok velük.Utána ellazitom a karjaimat sulyzó nélkül malomkörzés utána felfele nyújtózkodom aztán ugrálok és 2 ugrás után magas térd emelés.Ezeket csinálom minden nap vagyis tegnap óta suli után.Ezekhez még mit csináljak hogy fogyjak is és még erősödjek is?És egy kicsit szálkás is szeretnék lenni.



2013. febr. 12. 15:19
 1/8 Takumi ***** válasza:
Egyszerre nem fogsz tudni fogyni és izmosodni. NAgyon fontos a helyes étrend. Ez az edzés szerintem semmit nem ér.
2013. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.Szerintem se ér sokat.De komolyan nem birok többet nagyon.Mert ha egy csomószor a súlyzókat emelgetem akkor már érzem a kezeimen hogy már nem nagyon megy.De akkor hogyan edzek normálisan itthon?És mit egyek többet?Vagy mit ne?
2013. febr. 12. 15:39
 3/8 Osynho ***** válasza:
Az a lényeg, hogy úgy érezd már nem megy. Ez egy kemény sport. Akkor jó, ha fáj. Mármint az izom, nem az izületek. Túl kell terhelni az izomzatot, hogy növekedést érj el. Egyszerűbb lenne egy konditeremben, rendes edzésterv alapján. Sőt, ha egy tapasztaltabb ismerősöd segítene, az lenne az igazi.
2013. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.Gondolkoztam már konditermen is de azért mégis kényelmes így itthon.De járok úszni egy héten kétszer hétfőn és pénteken.22 kör gyorsuszást csinálok csak azt nem tudom mekkora az a táv
2013. febr. 12. 16:13
 5/8 Takumi ***** válasza:
body.builder.hu tömegnövelő étrendet keress. Fehérje bevitel, vitaminok ezek nagyon fontosak ch az megvan általában minden embernek. Otthon kényelmesebb de csak adsz a szrnak egy pofont. Vedd rá magad és menj le egy terembe. Ha mindenképp otthon akarsz edzeni fejleszd a súlyzókészleted 3kg nem súly. Illetve aza nagyon sokszor emelgetés számszerűsítve mennyi?
2013. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fegyencedzésbe vagy a Meztelen Harcosba nem lapoztál bele? Mert ha otthon szeretnél edzeni, akkor talán ezekkel juthatnál többre is, mint gondolnád.
2013. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Találtam youtubon egy majdnem 38 perces videót.Egy edzéstervet.Ez az:

http://www.youtube.com/watch?v=YFfTp_Np94Q

2013. febr. 13. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még saját testsúllyal edz! Nem megy egyik napról a másikra. Csináld, csináld, csináld! Kóla, chips, cukros üditők, popcorn, gumicukor ,Mc'Donaldsos kaja elfelejtve! Ajánlanám a trx- es edzést! Az anyagi hátteredet nem ismerem, írj privátban!
2013. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!