Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdszorító vagy térdkalács...

Térdszorító vagy térdkalács rögzítő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
kb 2 hónapja annyira elkezdett fájni a térdem, mint még soha. már nagyon régóta ropog ha lejövök reggel lépcsőn, vagy ha leguggolok, de nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki. viszont az utóbbi két hónapban annyira elkezdtett fájni, hogy ha meleg víz éri, vagy felállok, vagy ha 20 percnél többet mozgok folyamatosan, akkor szúr, és olyan érzésem van, mintha a térdkalácsom két felé mozogna jobbra balra irányban. vasárnap reggel már arra keltem fel, hogy nem tudok az oldalamra feküdni, mert ha hozzáér a matrachoz a térdem, akkor ismét belenyilal, szűr, és "elmozdul". elképzelhető hogy porckopás vagy fiatalkori csontrikulás? anyukámnak is 18 éves kora óta vannak bajok a térdeivel és ugyanezek a tünetek, mint nekem. évek óta aktívan sportolok, biciklizem, lovagolok, mindig bemelegítek előtte, sporttal is szeretnék foglalkozni a jövőben, de már lovaglásnál is sokszor nem tudok szorítani a térdemmel, sőt, tesi órán ha kell, nem tudok letérdelni, mert olyan, mintha egy lyuk lenne a lábamban. ezen mi tudna segíteni? térdszorító, vagy térdkalács rögzítő?

2013. febr. 11. 22:03
 1/4 Takumi ***** válasza:
93%
Szerintem keress fel egy ortopéd szakorvost. Ő majd mindent elmond.
2013. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ortopédia,célzott gyógytorna,erősítés.

a térdszorítóval csak halogatod a meglévő problémát.

2013. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én térdrögzítőt hordok tesiórán, mivel kiment a térdem (előtte ugyanezeket tapasztaltam) , szóval csak óvatosan, menj el megvizsgáltatni.
2013. febr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget
2013. febr. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!