Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 évesen már késő elkezdeni...

10 évesen már késő elkezdeni a balettot?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kezdd csak el
2013. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nagyon szeretném de a szüleim azt mondják már korábban(úgy 3 évesen) kellet volna elkezdenem de mit mondjak nekik? Amúgy Győrben oktatnak valahol?
2013. febr. 10. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:

jó persze minél hamarabb kezded annál jobb,de nem vagy kiöregedve,mondd meg nekik hogy imádod szeretnéd csinálni ez csak jó mert sportolsz és tanulsz,egyezzenek bele


[link]

2013. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De anyám mindig azt mondja,hogy a balett "gyilkos" mert tök szigorúak meg,hogy hosszú hajat kell növeszteni meg mindenki azt mondja,hogy miért akarok ilyeneket meg stb....

2013. febr. 10. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért megpróbálni meg lehet. Max nem jön be, rájössz magad is és abbahagyod. Ez egészen egyértelmű. Viszont így lehet olyan dolgot hagysz ki az életedből, amit már később nem fogsz tudni bepótolni.
2013. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja de ha nem jön be akkor meg azt mondják,hogy most kifizettünk annyi pénzt meg ilyenek....

De bocs,hogy mindig kukacoskodok

2013. febr. 10. 20:00
 7/11 anonim válasza:
Tetszeni fog, ha egyszer elkezded. Győzd meg anyudékat, egyre ügyesebb leszel és, ha ezt ők látják hidd el , hogy büszkék lesznek rád: ))))
2013. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most lesz majd szülinapom majd ezt kérem!! De nagyon köszi a válaszaitokat!!
2013. febr. 15. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell hosszú hajat növeszteni hozzá!! Én nagyon régóta balettozom és vállig érő hajam van!!! :)
2013. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 3 éves korom óta balettozok most vagyok 12 és már spicc cipőt is kaptam nekem most hosszú a hajam de nekem se volt mindig hosszú nem fogod megunni a balett-ot hisz mindig tanultok új koreográfiát :) látod én nekem most lesz 10 éve hogy járok és nem untam meg :)
2013. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!