Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin erőemelőknek?

Kreatin erőemelőknek?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kreatin kellene, ami nagyot "üt". Nem szeretnék hízni tőle, monohydrat szóba sem jöhet!A lehető legnagyobb fejlődést szeretném elérni erőben. Mit ajánlanátok?

2013. febr. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
hízni fogsz tőle, mert vizet tart vissza méghozzá nem is keveset.Az erő is a vízvisszatartás miatt nő meg, no meg megkeni az izületeket is vízzel könnyebb lesz nehezet emelni, ha nagy súllyal dolgozol szedjél hozzá, glükozamint, chondroitint, és ként (MSN).
2013. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam olyan kreatinokról amik elvileg nem vizesítenek.
2013. febr. 6. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

marhaság, reklám csak amit olvastál, ez egy olyan szer ami vizet köt meg!!attól függ milyen kötéssel van pl monohidrát, etil észter...stb

de mindegyik úgy fejti ki hatását h vizet vonz az izomba!!!!

2013. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél HMB nekem több erőt adót mint bármilyen kreatin.És az nem vizesít.
2013. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabosz, köszönöm a választ. Utána néztem és elég jól hangzik amit írnak róla.:) Kipróbálom!
2013. febr. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!