Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TRX és kondi milyen arányban...

TRX és kondi milyen arányban a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék márciustól újra elkezdeni edzeni, melette pedig arra gondoltam, hogy eljárok trx edzésekre is. Hogyan kombináljam, hogy a legjobb hatást érjem el? pl: szerda-péntek/hétfő trx kedd-csütörtök-szombat meg konditermi edzés? Így időben elosztva jó-e, illetve mennyiségre jó-e vagy legyen inkább a 3 súlyzós edzés mellé csak 1 trx?

2013. febr. 2. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A trx csak egy eszköz, mint akármelyik gép a kondiban. Vegyél egyet és egy két feladatot belőle épitsd be a kondiedzéseidba
2013. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor már egyszerűbb ha sportágat váltasz a crossfitre.

abban benne vannak a gyúrós gyakorlatok a trx,kettlebell,meg a saját ts gyakorlatok is,minden.

tehát cf edzéssel lehet a legjobban kombinálni,rendszerbe rakni.

2013. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj crosstrainingre nagyon gyakran max 1-2 hetente egyzser menj mert tonkreteszi az izomzatot
2013. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok

am szerintem jó a fele-fele elosztás, én csak trxel fogytam le. egy kover diszno voltam most meg mar 1-2 honap es kockahasam lesz :)

2013. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!