Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó airsoft...

Tamas243 kérdése:

Szerintetek ez egy jó airsoft felszerelés egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

nagy fegyver :0506TUS JG AK47 "FULL" FÉM, VALÓDI FA FIX TUS, 410 FPS GYÁRI TUNING


kis pisztoly:Glock 18 AEP


maszk:44 CM EGÉSZ ARCOT VÉDŐ MASZK SZÍNTELEN LENCSÉVEL


Szerintetek jó?

Linkek :

kis pisztoly: [link]


nagy fegyó: [link]



2013. jan. 28. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttam JG-tol AK-t és nem egy leányálom az osszeszerelés. Inkáb CYMA AK-t vegyél. Egy AEP ízlés szerint, kezdésnek elmegy. Fullface maszkban fura célozni, inkább goggle-stílusút vennék, de ez megint csak ízlés kérdése.

Ha lesz pénzed vegyél egy rendes bakancsot és ha még egy kicsi lesz, akkor terepruhát.

2013. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AEP pisztolyt semmiképpen ne vegyél!! Egy ismerős vett egyet de már árulja, nagyon gyenge, nem pontos és egyáltalán nem feelinges. Inkább vegyél gázost abban van gnb és gbb, gbb szánhátrasiklásos ami eléggé feelinges, kicsi visszarúgása is van de csak 2-3 tárat lehet ellőni egy töltéssel, a gnb kevesebb gázt eszik de nincs szánhátrasiklás így kevésbé feelinges. Gyári tuningos fegyvert nem érdemes venni, de ha mégis megvennéd majd rakass bele gyengébb rugót mert 400 fps felett sniper szabályok vonatkoznak rád. Ezt nem fejtem ki, benne van a masz 2010-ben, olvass utána. Amúgy szerintem tökéletes választás a jg ak47 mert könnyű hozzá kiegészítőket meg alkatrészeket találni ha netán ki szeretnéd valamivel egészíteni, vagy valami elromlana benne.
2013. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló vagyok, bocsi a dupla válaszért de összeraktam egy ilyen kezdő csomagot amit inkább ajánlanék. Az elsődleges fegyver igaz nem jg hanem cyma, de nekem is volt ilyen és nagyon jó szerintem.

[link]


pisztoly: [link]


védőfelszerelés: [link]


[link]


[link]


mellény azért jó ha van rajtad mert 1: nem csíp annyira ha azon találnak el :D 2: van hozzá pisztolytok, van rajta tárzseb meg rádiót is bele lehet pakolni, erre majd későbbiekben szükség lesz ha bekerülsz egy csapatba és lesz komolyabb felszerelésed. Amiket belinkeltem egy kezdő számára tökéletesek.

2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Igen, támogatom én is, inkább egy gázos stukkert vegyél, bár az hidegben kicsit húzós. Ejj én nem MO-i vagyok és keresztulnézek ezeken a szabályokon, de a másodiknak megintcsak igaza van, tartsd be a 400 fps határt. De itt egy tipp: mivel kínai fegyvert veszel elso dolgod a hop-up gomi kicserélése legyen (ajánlatos systema gumi), vegyél egy precízcsovet és ennek megfeleloen egy hangtompítót, hogy védje. Gyengébb rúgóval beleférsz a határ alá, de pontos lesz a fegyvered a csonek és hopunak hála.
2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laura H válasza:
Nem...ajánlottam inkább mást.
2018. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!