Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több, mint 2 hete nem voltam...

Több, mint 2 hete nem voltam edzésen, mert pihentem meg lusta voltam. Milyen kifogást mondjak az edzőmnek? Kicsit bonyolultabb a dolog, olvass tovább! .

Figyelt kérdés
A volt legjobb barátnőm járt má oda 3 éve amikor én fél éve odakerültem, jó vagyok mindenkivel meg minden, csak egy kicsit piheni akartam meg lusta volta, semmi komoly. Viszont most össze vesztem ezzel a lánnyal aki az osztálytársam is, tehát az, hogy beteg voltam nem mondhatom, mert suliba voltam..Már szeretnék vissza menni, de nem merek és mindig 1 edzéssel húzom, mert nem tudtam semmit kitalálni, és egyre rosszabb lesz.. Az a lány hétfőnként nem jár, szerintetek menjek el akkor, hogy ő ne legyen ott és ne buktasson le mindenki előtt? Az edzőm pont az a fajta, aki 1 edzésről hiányzásról is rákérdez, nem hogy 3 hétről..nemtudom mit tegyek, segítseteek!!!

2013. jan. 25. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
mond meg az igazat....
2013. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
azt se mondd, hogy a helyesírást gyakoroltad. Egyébként mondd meg az edződnek, hogy pihenni akartál. Biztos nem fog neki örülni, de ez van. Vállald fel a tetteidet.
2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Glissade* ***** válasza:
100%

Szerintem is mond meg az igazat. Ha normális az edződ, akkor megfogja érteni.

De többet ilyet ne tegyél!

Nem lehet valamit csinálni is, meg nem is. Döntened kell.

2013. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
100%
Persze, mondd meg az igazat. Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.
2013. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!