Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Slavia 630 légpuskában hogyan...

Slavia 630 légpuskában hogyan ki kicserélni a fő rugót?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy a boltba ahol vettem, megkérdeztem tudnak e beszerezni erősebb rugót. Láss csodát az eladó pult alól kiadta az eredeti gyári rugóját. Csakhát mivel azzal nem árulhatta ezért gyengített rugóval kellett eladnia. Be viszont nem tette az eredetit, mert nem tehette. Fogtam magam és május elsején kivittem a céllövöldébe. Ahol a cigány kicserélte nekem ingyen :)

Nagyon frankó a galambok csak úgy hullottak az udvar végében. Simán le lehet vele lőni minden szárnyast.

2013. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leszeded a tust, kiütöd a stifteket, kicsavarod a hátulját, kiveszed a rugót, visszarakok és az előzőek visszafelé. Még szétszedő állvány sem kell...
2013. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!