Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek melyik izmotok az, ami...

Nektek melyik izmotok az, ami a leggyöngébb/leglassabban fejlődő?

Figyelt kérdés
És mit tesztek ennek érdekében? Hogy változtattok az edzésen? Nekem a mellem az, amin nem veszem annyira észre, legalábbis ha befeszítem akkor már elmegy, de alapból még elég kicsinek látom.

2013. jan. 10. 23:01
 1/9 Takumi ***** válasza:
Vádli. Keményen edzek rá, mást nem tehetek.
2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dettó,mellem elég furcsa ba-szot nagyra be tud durranni de tényleg meg utána 1-2napig feszes,jövőhétre úgy eltűnik mintha sose lett volna teljesen elplöttyed
2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, vádli mondjuk ilyen szar lehetőségekkel csoda hogy vannak
2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mell-hát a legszarabb nálam, de a vállam is rohadt gyenge, meg úgy általában minden, lábbal vagyok viszonyag megelégedve egyedül, bár az is lófasz persze.
2013. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam a gyengém, a vállam viszont a kedvencem, bármit csinálok rá, a legjobban az fejlődik.
2013. jan. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mell, egyszerűen nem megy.. Akármit csinálok vele, nem fejlődik, próbáltam már, hogy nagyon megedzettem, meg, hogy csak közepes intenzitással, de egy adott kilónál többet nem bírok vele..
2013. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a tricepsz..
2013. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én mindig ugy láttam hogy vannak emberek akiknek a karjuk hátuk nagyon jo ezeknek a melluk gyengébb,és vannak emberek akiknek a melluk nagyon jo viszont a karjuk hátuk gyengébb
2013. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a mell. Variáltam már mindent összevissza, végignéztem egy rakat edzésvideót, hátha valami szabálytalan, de akkor sem. Ez van, elfogadjuk:S :)
2013. jan. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!