Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje. A Peak termékeket...

Fehérje. A Peak termékeket sokan dicsérik mert olcsó de jó féle is tényleg? Vagy a másik a WPI 90.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. jan. 9. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A protein tápkiegekben nagyon elhanyagolható vitamin van.

Eleve kell multivitamin külön készítményben, pl mega daily one. E mellé tökmindegy hogy a proteinedben van e pár milligramm vitamin!

2013. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a protein ilyen összeállításban a Peak már nem gyártja. A búza eleve kikerült ebből a termékből.

2013. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Eddig MyFusion meg Power Proteint próbáltam de kicsit sok már havonta azért gondoltam valami váltást.



A Gaspari Myo Fusion újabb probiotic 61%-os kevert fehérje. Kevesebb whey, risszel pótolva. Szerintem az előzőhőz képest visszalépés, bár az előző sem volt valami nagy %-os protein. Talán 65%.


A powerprotein pedig bár hogy is, de egy szója alapú (nagyrészt) lásd az árát(!!) Ezt aztán én nem enném.

2013. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Peak valóban nem olcsó, de a Whey Fusion az az egyik etalon, profi szint!!!

[link]


Mint ahogy a "testvére" is profi. Mivel a két termék család ugyan az. A HiTec Whey C6, totál azonos a Peak whey Fusion-nal.

[link]

2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!