Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, mit ajánlotok...

Lányok, fiúk, mit ajánlotok egy 201 centis,16éves fiúnak akinek megmaradt egy kis pocakja?

Figyelt kérdés
Elég zavaró, szeretném tudni hogy mit csináljak hogy ne fogyókúrázzak, de azért tudjak fogyni hasból? Elég sokat futok mert szinte majdnem minden nap van edzésem(kosárlabda)! Csak a hasamon van felesleg, láttatok már ilyet?:S Talán fussak többet? Felülésezzek?
2009. aug. 27. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szinte ugyan ilyen vagyok/voltam napi kb. olyan 50 hasprés ha nem elég akkor több de szinte biztos elég és csak akkor egyél amikor éhes vagy és csak annyit amennyire szükséged van! szinte biztos siker mindenkinél!:)
2009. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

szerintem semmit ne csinálj vele..nekem tetszik a kicsi poci..ráadásul magas is vagy..szerintem nem vézes...


de ha nagyon zavar akkor talán felülésezz,és fogadd meg az első válaszoló tanácsát.

2009. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
201 centi?? Az igen, grat :)
2009. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
kosarlabdazas az jo szerintem,mert amikor szoksz a hasad is feszul,de neked 201 cm-vel eleg ha labujhegyre allsz
2009. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
201 cm?
2009. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!