Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most őszintén, mit ér a...

Most őszintén, mit ér a kickboxos ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy judós haverom, aki mindig pampog, hogy engem kick és thaiboxost ő fél perc alatt harcképtelenné tenne és agyonverne. Mi a véleményetek erről? Az összes Judós ilyen nagyképű a városban, hogy ők a kemények, boxolókat meg lenézik.



2013. jan. 4. 21:22
 1/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Igazából, ha közel kerül hozzád akkor ő van előnyben. Ha sikerül távol tartanod akkor nyilván te vagy nyerő helyzetben, mert judoban nincs ütés, rúgás. Nekem is vannak Judos ismerőseim, judoztam is még régen. Az a helyzet, hogy a nagyobb darabokat nem állítja meg néhány pofon. Inkább bevállalja, hogy bekap párat, de közel megy és a földre dob, onnantól meg nincs esélyed. Nyilván egy 50 kilós judost könnyebben elversz, mint egy 90 kilósat :)
2013. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát figyelj nem tudom.. Nekem ezt mondogatják, hogy mi senkik vagyunk és ők minket elkapnak és agyonvernének, ha balhéba keverednénk...
2013. jan. 4. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Én birkózó vagyok, engem egy boxos szekál iskolában XD.

Én 95 kg vagyok ő meg 64 kg és mindig jön oda ütögetni, amikor meg tesin meggyűröm kicsit mindig nyávog...

2013. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor ti is elvagytok XD
2013. jan. 4. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáálással nem fog legyőzni senkit, legalábbis nem érdemelné meg. De amúgy én is a judora szavazok, ha belédkapaszkodott neked véged.
2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aikiboxer ***** válasza:
A versenyjudósok masszívak és ahhoz mérten viszonylag gyorsak. Ha nincsenek ringszabályok, rajtad meg nincs kesztyű, elég nagy előnyben vannak. Ha nem tudod feltartó ütésekkel távoltartani, akkor finito. Egyébként teljesen amatőr módon beszívnak bármilyen fejütést. Kérdés, hogy ez meghatja-e őket. Hülyeség ezen vitatkozni.
2013. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Versz neki 2 kombót és vége van, nemhiszem h nekiállna ott farmerba dobálni

Egyébként meg 1v1 ott nincs vita

2013. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 strikeman ***** válasza:
47%
Megnyugtatlak, a judo lóf@szt sem ér a thai boxal szemben! Aláírom, hogy jó erőt és fizikumot ad, ez tuti! De jöhetne oda markolászni a ruhámat, ha nyomok neki egy könyököst állra! Szóval még távolságot sem kell annyira tartani, mert a thai boxban meg ott vannak a kulcsolásos technikák! Amúgy sok függ attól, ki mennyire jártas melyik sportban és a testsúlytól is. Nem véletlenül vannak mindegyik sportban súlycsoportok!
2013. jan. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
47%

Nézd nemtudom mennyire nevezheted haverodnak azt aki így beszél és viselkedik.

Ezen kívül a judo az egy önvédelmi sport ezért nyilván akkor a leghatásosabb ha megtámadnak és nem azon múlik hogy melyik sport a jobb hogy ki mit mond vagy tesz mert ez inkább attól függ kivel küzdesz.Ha feltételezem nem vagy olyan jó mint mondjuk egy olmikon judos de ez forditva is igaz.


igaz nem szabad lenézni a kickboxot de a judot se becsüljétek alá. Az hogy verseny alt nem lehet ütni ez az utcán ha az életedről vagy testi épségedről van szó teljesen megváltozik.


Üdv: egy judos

2013. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

En is judozom,ez nem jo dolog,hogy nagykepuek.

Az edzo nekunk tart elmeleti orakat is,tehat a sok gyakorlas es harc mellett kozben elmondja,hogy nem szabad ezzel kerkerdni,nem szabad hasznalni,hacsak nem onvedelembol hasznaljuk,az eletunk mulik rajta,mert eleg nagy seruleseket lehet okozni 1-2 toressel,dobassal,vagy ott vannak a fojtasok...Ha valakit meg tudok fogni,akkor bekapok par utest,de ezt bevallalom,mert tudom,hogy konnyen senkit nem lehet legyozni,viszont onnantol mar nagy elonyom van.Itt mar tenyleg megnyugodok egy thai boxossal szemben is.

En eljartam a judo mellett sima box edzesre es eddig mindenhol meg tudtam vedeni magam.

En ezt a kombot sokkal jobbnak talalom,mint a kickboxot,thai boxot.


Erre felkeszulhetsz,hogy ha a haverod elkezd okolvivo edzesre jarni a judo mellett,vagy a judo-t abbahagyja,mert mar eleg sokat tanult,akkor eleg hamar jo harcos lesz belole.Szerintem ezt nem lehet utolerni par kickbox edzessel.

2013. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!