Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők van olyan itt aki...

Testépítők van olyan itt aki otthon edz és nem terembe? Ha igen mitek van otthon amivel edzetek?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi hogy otthoni edzéssel lehet e úgy fejlődni mint teremben? milyen gépetek súlyotok van otthon ami azért elég egy normális edzéshez?

köszi a válaszokat!


2013. jan. 4. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon edzem és ezek vannak: állítható fekpad, guggoló állvány, egyenes és francia rúd, kb 150 kg tárcsa, állítható egykezes súlyzók, húzódzkodó rúd, scott pad és lábgép rész a padhoz, haspad. Ez nekem elég.:)
2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem..:) én hol itthon hol terembe edzek attól függ hogy álok anyagilag..:S:) itthon állítható fekpad-lábhajlítóval kb 80 kiló súly van egykezesnek kb 18-kilót tudok összerakni páronként sajna ennyi van guggoló állvány az egy kezdetleges van azt kéne csinálni van csigás gép az is házi de tökéletesen funkcionál hátazni,tricepsz,bicepsz minden megy vele! szerinted ez elég otthon-ra? súly kéne még de sajna nem olcsó..
2013. jan. 4. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól látod, súly kellene még. Egy csigás gép az nekem is kellene, de így is elvagyok.:)
2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hö, én most egy 3x1 méteres helyen, 30 kilónyi kézisúlyzóval (12 kg a max) edzek a barátnőmmel együtt :D Hát, nem sok mindenre jó, de szerencsém, hogy még elég nekem ez a szint.
2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
súlyokat kellene beszereznem olcsón...még vagy 20-30kilót.. neked gyári súlyok vannak??
2013. jan. 4. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Van gyári is, de a nagy része maszek csinálmány.:)
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem..beszerzek még akkor egy "pár" kilót és nyomom tovább..:)
2013. jan. 4. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Így is kell! Jó edzést! :)
2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek is!! :)
2013. jan. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!