Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem egy...

Farkas135 kérdése:

Tudnátok ajánlani nekem egy konditermet, ami nagyon jól fel van szerelkezve gépekkel?

Figyelt kérdés
A mostani terem amibe járok csak hétköznapi gépekkel van felszerelkezve, ami egy átlag konditerembe kell.. Egy olyan konditermet keresek (Göd-Dunakeszi-újpest környékén), amiben sok fajta gép van. Pl váll,mellgépek stb.. Lehetőleg a diákbérleti ár ne nagyon haladja meg a 8-10 ezer ft-ot.

2012. dec. 30. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

az edzés 90%át a szabad súlyok kell,hogy adják.

miért olyan fontosak akkor a gépek?

nem értem.

2012. dec. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak gépek, amikkel jobban meglehet edzeni az izomzatot, mert ezeknél a gyakorlatoknál csak egy adott izomcsoport vesz részt a gyakorlatban, amíg a szabad súlyos gyakorlatoknál a többi izomcsoport is belesegít nagy eséllyel. Én úgy vettem észre, hogyha gépeket is használok akkor jobban megtudom edzeni a vállizmaimat például.. Nem hagynám el attól még a szabad súlyokat, de szerintem ezek a gépek sokat segítenek abban, hogy minden edzésen a maximális hatást érjem el az izomrostok megedzésében. Az meg már csak egy plusz, hogy változatosabb lenne az edzés is, mert pl. mell gyakorlatokra az átlag termekben kb 4-5 fajta gyakorlatot lehet végezni..
2012. dec. 30. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

igen.

jól megfogalmaztad.

a gépeken való edzés izolál.

ennél nagyobb hiba meg nem nagyon van.

2012. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az izoláció fejleszt legjobban de mindegy...
2013. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!