Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemény az Aktiv Fitneszről?

Vélemény az Aktiv Fitneszről?

Figyelt kérdés

van bérletem,de még soha nem voltam fitnesz, vagy kondi teremben. ott majd adnak valamilyen edzéstervet,vagy nekem kell összeállítani? jelenleg még azt sem tudom hogy hogy kell használni a gépeket és hogy melyiket használjam:S

szeretnék fogyni kb 5 kilót meg formásodni,főleg combra, fenékre,mert mostanában feljött rá egy kis felesleg és nem tetszik. egy kis izomnak is örülnék.(168 cm, 55kg vagyok kb) a kezdőket lenézik,vagy kinevetik a bénáznak?



2012. dec. 29. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden jobb edzőterem alkalmaz személyi edzőt, plussz pénzért.


Ő segít neked.

2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15-20 éve a legtöbb teremben volt egy nagydarab gorilla,aki megmutatta mi hogy megy a teremben a gépeket,öltözőt stb.

ez most is megtalálható,csak most már fizetned kell érte kb óránként 3000ret.

viszont legtöbbször nem csak az edzésben mondja el a tapasztalatit az edző,de segít az étrend összeállításban is.

2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor gondolom valaki megmutatja hogy mi hol van, és ez csak nem tart órákig, vagy igen? egyszer kéne megmutatni, de ez is 3000? na m1 ma kiderül
2013. jan. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!