Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi terembe hogyan?

Kondi terembe hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocs a hülye kérdésért, de gondba vagyok :) Szeretnék testemen kicsit alakítani, és leginkább felső testemen. Sose voltam még kondi terembe, de most kitaláltuk egyik haverommal, hogy járjunk el. Kérdésem következő lenne: hogy mit érdemes ott csinálni (milyen eszközökön, és milyen műveleteket) ezt én mondom meg, vagy van ott valaki, aki ezt mondja? Milyen ruhába érdemes menni? Mi azt amit kell vinni oda? Köszönöm válaszokat előre is!

#edzés #konti terem
2012. dec. 20. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Kell egy jó edzésterv, pl:

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]


Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:

[link]


Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.

[link]


[link]


Ha van edző a teremben, akkor hozzá fordulhattok nyugodtan, de bárki segít, ha megkéritek.

Egyébként rátok van bízva, hogy mit csináltok.

Nem kell különösebb beöltözés, melegítőnadrág, póló, sportcipő (sosem papucs!!).

Edzés előtt bemelegítés kell, kar-, váll-, derék-, csuklókörzések, stb, majd mehet a súlyzós edzés. A gyakorlatoknál is először mindig kis súllyal kezdjetek.

2012. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
milyen műveleteket?gecc...javaslom először alaposan nézz utána a dolgoknak,mert meg fogsz sérülni....(ne az itt adott válaszokra hagyatkozz,de az első komment nem mutat rossz irányba)
2012. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
annyival kiegészíteném hogy még évekig ne ugy eddzél hogy heti egyszer legyen egy izomcsoport.de ha eljutsz odàig addigra ugyis megismered a saját tested..
2012. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak iránymutatónak írtam, lehet variálni természetesen, de hidd el tudnék én is erről egy kisebb könyvet összehozni.:)
2012. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem is fikázásnak szántam.csak azt mondtam hogy iránynak jò aztán majd kitapasztalja hogy neki mi jön be.szurkolok neki de az a tapasztalatom hogy a többség aki lemegy különbözö "műveleteket" végrehajtani az pár hònap mulva már nincs ott....
2012. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék,hogy ne csak a felsőtestedet edzd.(pálcika láb "nagy" felsőtest.Eléggé vicces látvány)
2012. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi, és további válaszait! Igazából javarészt nekem télre kell kiegészítő mozgás, mert egész nyarat végigbringázom, tehát lábakkal nincs különös probléma... INkábbis nálam fordítva néz ki a dolog, h felső testem rossz, lábaimon van izom azért szerencsére :)
2012. dec. 20. 16:23
 8/8 anonim válasza:
pròbáld ki a saját testsulyos gyakorlatokat.kiegészítésként a legjobbak.olvasd el a fegyenceddzés című könyvet.alapmű ebben a kategoriában.(ne ijedj meg a címétől)
2012. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!