Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell házilag táncrudat...

Hogyan kell házilag táncrudat "barkácsolni"?

Figyelt kérdés

3 éve járok rúdtáncra,de eddig még nem volt sajátra pénzem mert még tanulok, nem dolgozom. Viszont falba fúrható fix táncrudat szeretnék amik elég drágák a legolcsóbb amit láttam 85ezer volt.(forgó tengelyű)

Nem tudja valaki, hogy esetleg hogyan lehet készíteni, hogy olcsóbban kijöjjön? Biztos van aki nem vette meg 85-ért hanem megcsináltatta.

Ha tudtok kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne, köszönöm. :)

19/L



2012. dec. 17. 16:50
 1/1 anonim válasza:

hát maga az anyag is elég drága, ha csapágyak is kellenkem meg polirozott rozsdamnetes acél rud, akkor kb 40 ezer...

de én is olcsobban akartam megoldani a barátnőmnek, és találtam a tancrud.hu-t és irtam emailt a peter@tancrud.hu-ra és kaptam csak csapágyat+beszerelőeszközt, igy olcsobb volt de azért igy sincs ingyen

2015. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!