Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HA társastáncra szeretnék...

HA társastáncra szeretnék járni akkor milyen cipőt/cipőket kell vennem?

Figyelt kérdés

és kb. mennyibe kerül


Elöre is köszönöm:)


2009. aug. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez attól függ... ha alapfokú művészeti iskolába szeretnél járni ( délutáni - esti) akkor valszeg szükséged lesz 1 balettcipőre, amely 2-3 ezer forint + 1 latin esetenként standard cipőre, amely kb 15 ezer - 15 ezer az alacsonyabb minőségűek, viszotn ha verseynezni szeretnél mindenből a jobb minőségőajánlott ami olyan 20 ezer körül kezdődik + a ruhákat is bele kell számolni( fellépő avyg verseny ruha)

2009. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először elég csak elkezdeni a társastáncot. Az első megbeszélésen úgyis elmondják, hogy tanuláshoz milyen cipőt ajánlanak. Én csak alapszinten, egy tanfolyamon tanultam társastáncot, ott úgy emlékszem egy alacsonyabb sarkú cipőt kértek, hogy az ember lánya megszokja, hogy magassarkúban is lehet létezni, mozogni és táncolni. Előre szerintem ne vásárolj be, mert ha közben rájössz, hogy nem akarsz versenyszerűen táncolni, a nyakadon maradnak a holmik.
2009. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

először elég egy kényelmes sportcipő/tornacipő,ami fogja a bokádat,de azt is engedi,h kényelmesen mozogj.

"igazi" latin v standard cipőt általában csak akkor szoktak venni,ha versenyezni akar az illető.az árak 15000-nél kezdődnek.

másik lehetőség a "balettcipő",ami körülbelül annyi mint egy vékony kis zokni :)

2009. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

semmiképp se fogja a bokádat (magasszárú, vagy bakancs ki van zárva).

Én egy sima 1200ft-s balettcipővel kezdtem. bőven megfelel.

2009. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!