Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utálok sportolni. Mit tegyek?

Utálok sportolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/L vagyok. Nagyon sokat sportoltam, még általánosba. Balett, röplabda, lovaglás, aerobik.. De azt sem nagyon akartam, csak hát mindig kellett valamit sportolnom. Mindig béna voltam a sportokban, még ma sem tudom a labdát elkapni, tesiórákat is inkább kerülöm. Csak a lovaglást szerettem nagyon, aztán leestem a lóról és abbahagytam, de nagyon nagyon megbántam, mert a lovakat, a társaságot és persze magát a lovaglást is imádtam. Pedig nem vagyok kövér, sőt.. 163 cm vagyok és kb. 45 kg, tehát pont jó, az alakom sem rossz, mégse vagyok valami hajlékony. Cigánykerék, spárga, kézen/fejenállás számomra lehetetlen. :D Mit tegyek, hogy legalább egy kicsit megszeressem a sportokat, a mozgást? :D

2012. dec. 10. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell sportolni, nem kötelező. Ha meg nagyon akarsz akkor meg keress olyat amit szeretsz.
2012. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza lovagolni.
2012. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!