Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit nyer így a Tippmix?...

Mennyit nyer így a Tippmix? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

Ha a kombinált fogadásnál 3/5-öt játszom és tegyük fel tényleg csak három meccs jön be, akkor mennyit nyerek? 1000 forintért adom fel a szelvényt és mondjuk a legkevesebb szorzós meccseket találom el. Például: 1,30 1,29 és 1,68

Ebben az esetben a szorzók összeadódnak vagy szorzódnak? 400 forintot nyerek vagy 4000 forintot? Nem értem.


2012. dec. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az 1000Ft-ot úgy érted, hogy 100 Ft az alaptét, csak a kombó miatt kell 1000Ft-ot fizetned? Ezesetben a nyereményed 1.30*1.29*1.68*100Ft lesz, tehát erősen veszteséges.


Ilyen meccseket nem éri meg kombinációban rakni.

2012. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát százas értékű a nyeremény, nem pedig ezres. Tehát csak akkor érdemes kombót játszani, ha nagyon a szorzók. Értem.
2012. dec. 9. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy mondod.
2012. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!