Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jogok kézilabdába, hogy az a...

Jogok kézilabdába, hogy az a rossz tanár szemszögéből akinek nem dobják a labdát?

Figyelt kérdés

Egyébként is utálom a kézilabdát, csak kötelező. De lényegében tanár folyton b*sztat, hogy nem csinálok semmit.

1)nem is dobják nekem (pont azért mert nem tudok játszani, és tudják,megkímélnek engem is, és magukat is, az én szemszögemből ez aranyos. Mert nem direkt keresik a témát amivel basztatni lehet a másikat, hanem lerendezik, hogy eljátszanak maguk között.ez korrekt)

De viszont tanár engem olt le. . . Mintha az én hibám lenne-->folyton futok ahova kell. De nem jó neki semmi. . . Passz akkor.

Ilyen esetben ki a hibás?


2012. nov. 22. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
jogos*
2012. nov. 22. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, megmondja-e pontosan, mi a gond.
2012. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondja: D Csak dumál-.-'Idegesítő,mert nem szeret ezt a játékot,gyűlölöm mindennél jobban. A másik pedig az, hogy akkor is futok, nem csak sétálok futok ahova kell. De ha valakinek neki megyek és megüti magát, vagy csak megérzi elkezd ordítani, vagy ha nem 'megyek' neki akkor a tanár pattog.-.-'
2012. nov. 22. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, jó, erre semmit nem lehet mondani. Mi az, hogy csak dumál? Minimális konkrétum nélkül nem tudom elhinni, hogy tényleg választ vársz.
2012. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
: D Hát a dumált, úgy értem, ha elkéretkezem 10 perccel előbb azt mondja, hogy 'nem, mert egyébként sem csinálsz semmit.'Mégis mit csináljak, ha utálom ezt a sportot, és nem akarok harcolni egy hülye labda miatt senkivel. . .
2012. nov. 22. 19:23
 6/7 anonim válasza:
Ha nem csinálsz semmit, és utálod, akkor nem csodálom hogy a tesi tanárod nem bír... Valami érdeklődést mutatnál akkor bírna. A kézilabdában nem elég, ha futkározol oda vissza. Azért nem passzolnak neked, mert gondolom elmondtad nekik is, hogy mennyire utálod ezt a sportot így hát ezért úgy vannak vele, nem vagy jó játékos. Tehát a tanárral értek egyet.
2012. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerencsére megoldódott.

Csak annyiból azért rossz ám, hogy kötelezővé tesznek tömegsportokat, aztán a hülyegyerek oldja meg ha nincs több hely,és valóban nem szeret játszani. pl: Valakiben nincs bent a küzdelem a labdáért harcolásban. Nem szeretem ezt csinálni, mert utálom a labdát : D. De nem volt más választásom, mert nem lehetett már semmiben menni. Szívesen megtanultam volna ott ezt a játékot, de nem tanították, hanem elvolt könyvelve, hogy aki odamegy, tudja játszani a játékot: a nagy sz*rt.

2012. dec. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!