Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a pasik meccset néznek...

Ha a pasik meccset néznek most, a kocsmában (Real-Manchester city) milyen kérdéseket tegyek fel nekik? Pultos vagyok, és szőke. Unatkozom. A Reál 1-0-ra vezet.

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
fújd le őket
2012. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értékelnétek a mellemet?
2012. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

S a pulton gyakorikérdésezel? :D


Kérdezd meg tőlük, mi az a les. Meg hogy melyiknek szebb a meze.

2012. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Két gomb nyitva van a blúzomon, többet nem merek. Értékelni nem mernék, mert itt van a kedvesem is.

Úgy döntöttem sztrájkolok. Nincs több sör!!!

2012. nov. 21. 21:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Wash! Két termes kricsmi, egy fél fal választ el a foci rajongóktól. Net azért van itt, hogy a vitás kérdéseket eldöntsük. Sok itt az "okos" ember néha. A pult üres, nem mer bemenni senki, mert tudják, hogy harcias vagyok.
2012. nov. 21. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
óóóó egy igazi rosszlány
2012. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz!! Nem vagyok rossz!! (csak néha) ááá, megyek... szomjasak... úgy tűnik uncsi a meccs. 1 perc, és vége a félidőnek. Bevetem magam...
2012. nov. 21. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ordibált, hogy HALA MADRIIIID!
2012. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!