Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bármilyen cipőben futhatok,...

Bármilyen cipőben futhatok, vagy vegyek futócipőt?

Figyelt kérdés

Nekem volt Nike futócipőm, és nagyon jó volt, de tönkrement. Most egyszerű kínai utcai cipőbe futok, és egy idő után kezd fájni a bokám.

Bármilyen márkájú, fajtájú futócipő jobb lenne? Most nincs pénzem 15ezerér venni egy normálisat. A Tescoban kapható 3000 Ft-os is jó?

(Nem rendszeresen futok. Inkább biciklizek, de heti 1-2-szer futok úgy 3 km-t.


2009. aug. 16. 11:14
 1/3 anonim válasza:
A kérdésedben benne volt a válasz. Ha rossz cipőben futsz, megfájdul a lábad. Azt kétlem, hogy a Tesco gazdaságos futócipő jó lenne. Szerintem amíg nincs cipőre pénzed addig csak bicózz. Inkább minthogy a bokád kezeltetése miatt ne legyen majd pénzed.
2009. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egy nike futócipőbe célszerűbb futni mint egy 3000forintosban.. de ha nincs sok pénzed akkor néz jól körül és találsz olcsóbban is olyat amitől a lábadnak nem lesz baja (dechatlonban 10ezer forint körün nagyon jók vannak.. tudom hogy ez se olcsó de ha vigyázol rá akkor sokáig jó és inkább a pénztárcád bánja mint a lábad.)
2009. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Nike cipőm kb. 2 évig bírta. Az a baja, hogy az egyik cipő széle kiszakadt, de lehet, hogy meg tutom ragasztani. Ezt 3000-ért vettem használtan, de nem volt semmi baja.
2009. aug. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!