Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen típusú légpuskát...

Milyen típusú légpuskát vegyek? Hol olcsóbb? max 50. 000Ft-ig

Figyelt kérdés

Kb olyan tudású kellene mint a 630-as slavia..

a mostani slaviak is megbízhatóak?



2012. nov. 10. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem spanyol légpuskát vegyél, azok nagyon erősek (gyárilag).

A Norica Dragont ajánlom, ez talán a legolcsóbb a testvérei közül, automata biztosítóval van ellátva, gyári ereje 23J (majdnem hangsebességgel lövi ki a lövedéket), csőletörős a csöve kicsit hosszú (a Slavia-nál jóval hosszabb) (ára 40-45e FT körül mozog).


A mostani Slaviak úgy tudom nagyon rossz minőségűek, én is olyat akartam, de akárhány helyen kérdeztem, mindig azt a választ kaptam, hogy nincs mert nem tartanak, azért mert rengeteget visszavittek garanciába.

2012. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régi úgy 1997 körüli slavia 630-ast megéri venni azok biztosan jó minőségűek . A mostaninak sajnos nem annyira megbízhatóak .

A dragonnal az a baj , hogy amikor behozzák az országba akkor ki fúrják a dugattyút és így az ereje 7,5 J alatt lesz . Szóval hiába gyárilag erős ha "lebutítják " .

Én régebbi slavia 630-ast vennék mert azokat ha karban tartják akkor azok örök darabok .

2012. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gomzoli ***** válasza:
62%

[link]


Én 2 napja kaptam meg, kb. 2 hét alatt ért ide, tökéletes és GYÁRI állapotú Norica Dragont. Ettől a spanyol webshoptól direkt megrendelheted, a GLS futárszolgálat hozza, és közben nem bontják fel a csomagot...

A puska olyan erős, hogy erőlködnöm kell, míg behajtom a csövét, és olyat lő, hogy majdnem megijeszt! A távcső is frankó, meg a fegyvertáska, amit adnak hozzá.

2013. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Helo gomzoli. A norica dragonoddal kb milyen mesze tudsz löni, a csöve nem mozog (távcső miatt) menyire pontos mondjuk egy slavia 631- eshez képest, menyire rug visza és a sütése milyen? A választ elöre kösz.
2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gomzoli ***** válasza:
ment a kért üzenet.
2013. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak és kizárólag Slavia 630-ast vegyél ! Erős, kézreálló, és nem valami hű de nehéz . biztos fogással lehet fogni, és olcsó az alkatrész is :)
2013. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!