Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft blowback?

Airsoft blowback?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új G&G gr16 r4 est... de nem tudom hogy a blowback miatt annyi az ára amennyi vagy mégis csak G&G??? Egy jó, megbízható fegyvert szeretnék tudtok valamit ajánlani, ami ár érték arányban jó??
2012. nov. 1. 21:08
 1/6 anonim válasza:
Fogtam már egyszer a kezemben és rohadt jó a fogása..Csak HÁT: A blowback miatt nehezen karbantartható mivel ha szétszereled a fegyvert akkor azt is kikell szerelned, nade ha rosszul szereled ki akkor dobhatod kukába a fegyvert. Mennyiért vennéd? Én a helyedben inkább egy Jing Gong m4 CQB full fémet vennék... :)
2012. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából airsoftgunról.... tudom tudom... drága... de csak ott van. 80.000 ft. de mégis csak G&G és azért az már nem jing gong :P. Egy megbízható fegyvert akarok!!!!
2012. nov. 3. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a G&G blow backes fegyver annyira nem ismerem. De viszont szereltem már APS ASR Blow Back-es M4-est ami elvileg teljesen ugyanaz mint a G&G, csak rosszabb minőségben. Na most az a gond ezekkel a fegyverekkel hogy dugig van egyedi alkatrészekkel. Ha valami elkopik vagy eltörik benne szinte képtelenség Magyarországon alkatrészt szerezni hozzá.


Egyébként a G&G nagyon jó fegyver, ilyen felső-közép kategóriába sorolnám, ez miatt az áruk is olyan. Egy G&G-hez a 80.000ft elég jó ár. Ajánlom is a fegyvereit, de szerintem ez a blow-backes dolgot hanyagold.



Egyébként az olcsóbb fegyverekből is ki lehet hozni nagyon jó fegyvereket (egy Cyma M14-et meg lehet csinálni hogy üsse a CA és a TM M14-eket) ha értesz hozzá, viszont tény hogy szenvedni kell vele és néha nem éri meg, de például az M14-nél nagyon is megéri.

2012. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh köszi szépen! Kicsit utána kérdeztem... azt mondták hogy ugyanoylan a belseje mint egy normálnak csak annyi hogy visszavezeti a levegőt a dugattyúból (lehet akkor mégsem annyira ugyan oylan... :S )
2012. nov. 5. 20:22
 5/6 anonim válasza:
Lehetőleg ne magyarországi boltból vegyél, rohadt sokat rátesznek...GGtől ismerek m4 full metál blow backer ami 40ezer. Azt itt árulják 80 ért..
2012. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Belinkeled hogy hol?:D nekem nem sikerült találni...
2012. nov. 9. 06:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!