Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves Fórumozók! Kocogás...

SzomszédNéni kérdése:

Kedves Fórumozók! Kocogás után fáj a csípőm jobb oldalt. Valaki esetleg tud valami jó módszert ajánlani, hogy ezt megszűntessem? Abbahagyni nem szeretném a mozgást

Figyelt kérdés
Még tavasszal kezdtem el futni (előtte már tavaly is járogattam le, de nem rendszeresen), de akkor még egy régebbi, már nem jó állapotban lévő cipőm volt. Az új cipőmet nyár végén vettem, kipróbáltam párszor salak pályán, ott nagyon gondok nem mutatkoztak. Most külföldön vagyok és egy másfajta pályán futok, a nevét nem tudom pontosan, de nagyon puha, mint valamiféle gumipálya. Jó is a futás rajta, de utána pár órával már fáj a jobb oldali csípőm. Egyébként nem futok nagyon sokat (2,5-3 km) A mai napra rápihentem, és ma csak egy kicsit kocogtam (kb 800m) és többet tornáztam utána mint szoktam. És megint érzem a csípőmet. Szóval most szerintetek a cipő, a pálya vagy valami más lehet a hibás? Orvoshoz most nem igazán tudok menni, mert külföldön vagyok egy ösztöndíjjal és nem sokan beszélnek itt angolul... szóval majd inkább Mo-on, de csak dec végén megyek haza, addig meg szeretnék sportolni...
2012. okt. 29. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van itt egy cikk, miszerint nem minden nőnek jó a futás, főleg, ha fáj a csípőd. Inkább válts akkor bicajra, ellipszis trénerre.

[link]

2012. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyival egészíteném ki, hogy súlyfeleslegem nem igazán van a BMI szeint, bár egy kb 4 kg lemehetne... szóval a túl nagy súly nem lehet szerintem ennek az oka...
2012. okt. 29. 10:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Montez! Mindjárt el is olvasom :)
2012. okt. 29. 10:56
 4/5 SSanchez ***** válasza:
Azt a testtömegindex kalkulátort hagyd a francba, az hülyeség, testzsír% méréssel megtudhatod mennyi felesleged van.
2012. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz a futótechnikád.
2012. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!