Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy box-zsák püfölése mennyibe...

Egy box-zsák püfölése mennyiben segítheti a kondííció és izomzat fejlődését?

Figyelt kérdés
ha vlki vesz egy box zsákot és naponta edzés gyanánt püföli akkor az segíti az izomzat fejlődését? a kondíciót mennyiben befolyásolja?
2009. aug. 10. 16:07
 1/4 anonim válasza:

A semmitől biztos hogy jobb, és lehet hogy pár próba után rákapsz a mozgásra, én is egy boxzsákkal kezdtem.


Feszültség levezetésre is tökéletes, és ha elmegy az ember a zsák mellett, úgysem bírja ki egy-két ütés nélkül, amitől lehet hogy megjön a kedve egy hosszabb edzéshez.


Eleinte lehet hogy fájni fog az öklöd, de csak amíg rá nem áll a kezed az ütéseke.


Lehet ütni ököllel, kézéllel, könyökkel, rúgni, felülés közben ütni vagy rúgni szóval el lehet vele játszani.


Nemtom hány kilós zsákot szeretnél, én a legnagyobbat vettem, youtube tele van videókkal az heavy bag-es edzésekről:


http://www.youtube.com/results?search_query=heavy+bag&search..

2009. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 11. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elég INTENZÍVEN zsákolsz akkor azért lehet komoly izomlázad...
2009. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyne segítené..én 18 éves lány vagyok..kb egy éve van boxzsákom, és imádom :) és nem kicsit izmosodott tőle a karom meg a hátam leginkább. csak megfelelő szerelés is legyen..zsákoló kesztyű és bandázs mindenképpen
2009. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!